50% sleva na Landigo Premium do 1. 7. 2024   objednat
Tato individuální sleva je na základě kupónu 753624070146 Chcete-li objednávat z jiného počítače, poznamenejte si prosím tento kód.

Přehled novinek 2024

 Landigo Premium pro začátečníky a předzačátečníky

V Landigo Premium máme 8088 kvízových otázek pro začátečníky a předzačátečníky. K zavedení kategorie predzačátečníci nás vedlo více než 27 let zkušeností s tvorbou výukových programů. V této kategorii používáme pouze základní slovní zásobu a nejzákladnější gramatiku.


Základní slovíčka a výrazy

Začátečník by měl umět základní čísla, barvy a dny v týdnu. Obdobných cvičení naleznete v Landigo Premium stovky, vše je samozřejmě přeložené do češtiny.


Angličtina na cesty

Chystáte se na dovolenou? V Landigo Premium jsme pro vás připravili tisíce kvízových otázek, ve kterých si procvičíte nejzákladnější slovíčka a obraty. Ať už cestujete vlakem, letadlem či autem (cvičení 1, cvičení 2, cvičení 3), s Landigo Premium vyrazíte na cesty připraveni.Ukázka ze cvičení na podmínkové věty.Seznamujeme se v angličtině

V Landigo Premium najdete mnoho cvičení, které vás připraví na běžné společenské situace: cvičení 1, cvičení 2, cvičení 3.


Nejzákladnější anglická gramatika

Ve cvičeních pro začátečníky a předzačátečníky se snažíme gramatiku používat co nejjednodušší. Vyzkoušejte si tyto fotokvízy: cvičení 1, cvičení 2, cvičení 3.


Ztratili jste se? To se stává ...

S Landigo Premium nebudete mít problém se zeptat na cestu: cvičení 1, cvičení 2, cvičení 3.S Landigo Premium se na cestách neztratíte.
Domů na www.landigo.cz