50% sleva na Landigo Premium do 6. 6. 2024   objednat
Tato individuální sleva je na základě kupónu 753624060650 Chcete-li objednávat z jiného počítače, poznamenejte si prosím tento kód.

Přehled novinek 2024

 Cvičení na nepravidelná slovesa

Středně pokročilý student angličtiny by měl umět přibližně 70 nepravidelných sloves. V angličtině existuje celkem asi 300 nepravidelných sloves (spousta z nich je ale archaická a běžně se nepoužívají).

Jak se nepravidelná slovesa aktivně naučit? Procvičovat, procvičovat, procvičovat! V Landigo Premium jsme pro vás připravili přes 2400 kvízových otázek na nepravidelná slovesa.

Všechna cvičení jsme pečlivě rozdělili podle obtížnosti od začátečníků po pokročilé. Ve všech cvičeních používáme jednoduché praktické věty doplněné ilustrativním obrázkem.

A1: Začátečníci

Cvičení pro začátečníky 1
Cvičení pro začátečníky 2
Cvičení pro začátečníky 3

A2: Mírně pokročilí

Cvičení pro mírně pokročilé 1
Cvičení pro mírně pokročilé 2
Cvičení pro mírně pokročilé 3

B1: Středně pokročilí

Cvičení pro středně pokročilé 1
Cvičení pro středně pokročilé 2
Cvičení pro středně pokročilé 3

B2: Vyšší středně pokročilí

Cvičení pro středně pokročilé+ 1
Cvičení pro středně pokročilé+ 2
Cvičení pro středně pokročilé+ 3

C1: Pokročili

Cvičení pro pokročilé 1
Cvičení pro pokročilé 2
Cvičení pro pokročilé 3

Jak se učit nepravidelná slovesa s Landigo Premium?

V přehledu kvízů si vyberte vlevo svoji úroveň a zvolte kategorii nepravidelná slovesa. Celkem si vybíráte z více než 2400 kvízových otázek.
Ukládejte si chyby - do svého účtu si můžete ukládat kvízové otázky, se kterými máte problémy. V Landigo Premium je velikost účtu neomezená, ve verzi zdarma si můžete uložit zkušebně 20 položek měsíčně.Odrolujte dolů, klikněte na tlačítko uložit. Kvízová otázka se uloží do vašeho účtu.

V Landigo Premium je vše přeloženo do češtiny. U nepravidelných sloves navíc najdete po své odpovědi tvary nepravidelných sloves.

S Landigo Premium se můžete učit až na pěti zařízeních (PC, mobil, tablet). Doporučujeme si napřed vyzkoušet vše na PC, kde snadno získáte přehled. Všechny funkce pak fungují též v mobilu, či tabletu.Nepravidelná slovesa na tabletu Samsung Galaxy (Landigo Premium funguje na všech běžných tabletech - na iPadu, na tabletech se systémem Android ...)


Domů na www.landigo.cz