50% sleva na Landigo Premium do 6. 6. 2024   objednat
Tato individuální sleva je na základě kupónu 753624060650 Chcete-li objednávat z jiného počítače, poznamenejte si prosím tento kód.

Přehled novinek 2024

  Slovník Landigo

V novém slovníku naleznete ve všech jazykových mutacích (A, N, F, Š, I) přes 250 tisíc slovíček. Slovník také prohledává naší databázi cvičení, ve které je v této době přes 70 tisíc otázek.


Nový systém učení slovíček. Ukládejte si svá slovíčka ze cvičení Landigo, ale i z jiných zdrojů (film, četba, internet) do Landigo. Ze slovíček se pak můžete nechat přezkoušet.

Vytvořte si cvičení na míru. Chcete si třeba procvičít spojení "so far"? Nechte si spojení vyhledat slovníkem a poté si věty uložte do svých cvičení.Z Landigo slovníku si lze snadno odskočit do jiných slovníků (Oxford, Cammbridge, Longman, Lingea). Stačí kliknout na ikonku . Tato funkce je vhodná zejména pro pokročilé studenty, kteří preferují výkladové anglicko-anglické slovníky.Přímé zkoušení na stránkách slovníku – přímo na stránce slovníku se můžete nechat otestovat. Třeba si můžete nechat skrýt cizí výrazy a zkusit si v duchu překládat. Po kliknutí na obrázek se vám zobrazí správný překlad.
Domů na www.landigo.cz