50% sleva na Landigo Premium do 1. 7. 2024   objednat
Tato individuální sleva je na základě kupónu 753624070146 Chcete-li objednávat z jiného počítače, poznamenejte si prosím tento kód.

Přehled novinek 2024

Novinka září 2022: Mluvte na mě, prosím!

Výslovnost je jedním z nejdůležitějších aspektů při výuce cizího jazyka. Landigo přichází s novou funkcí "Mluvte na mě, prosím!". Tato funkce využívá nejnovějších poznatků z oblasti umělé inteligence, korpusové lingvistiky a strojového učení.

Vyslovte zkoušenou větu, Landigo ohodnotí vaši výslovnost a průběžně vám doporučuje slovíčka, na která si máte dát pozor. Zlepšete svoji výslovnost tak, že vám ji budou závidět i mnozí učitelé angličtiny.

Funkce "Mluvte na mě, prosím!" je dostupná v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině a italštině. Funguje jak na mobilních telefonech, tak i na PC. Protože funkce využívá nejmodernějších vlastností prohlížečů, je důležité používat co nejnovější verzi.

Na PC (notebook, stolní počítač, PC či Mac) funguje funkce nejlépe v Google Chrome. Na iOS (iPhone, iPad) si aktualizujte systém na verzi 15+. Funkce většinou nefunguje v minoritních prohlížečích (Firefox, Opera, Seznam...)


Domů na www.landigo.cz