Landigo Premium pro (středně) pokročilé

V Landigo Premium máme přes 7332 kvízových otázek pro úrovně středně pokročilé (B1), vyšší středně pokročilé (B2) a pokročilé (C1).

Jazykový SW vyvíjíme od roku 1990 a ze zkušeností víme, jak je důležité pečlivé dělení podle úrovní. Začátečníky spolehlivě odradí obtížné cvičení; pokročilí neocení cvičení, ve kterém se nic nového nenaučí.


B1: Středně pokročílí (3312 kvízových otázek)

Na této úrovni je již nutné znát běžná nepravidelná slovesa. Zde si můžete cvičení na na nepravidelná slovesa vyzkoušet. Celkem Landigo Premium obsahuje přes 2400 fotokvízových otázek na nepravidelná slovesa.

Pro středně pokročilé studenty jsme připravili spoustu cvičení na slovíčka (ukázky: vaření, turistika, dekorace domova). Taktéž v Landigo Premium najdete i konverzační cvičení (ukázky: měl jsem autonehodu, reklamace, pronájem auta).

Středně pokročilý student by měl znát již veškerou běžnou anglickou gramatiku včetně podmínkových vět. Vyzkoušejte si cvičení na podmínkově věty.Ukázka ze cvičení na podmínkové věty.B2: Středně pokročilí+ (2352 kvízových otázek)

Pro úroveň B2 jsme připravili přes 1000 kvízových otázek na náročnější slovní zásobu (ukázky: nářadí, politický systém USA, zdravotní příznaky). V této úrovni se též očekává znalost pokročilých frázových sloves (ukázky: call off, cram into, put of) a obtížných nepravidelných sloves. Student na této úrovni by také měl již pasivně ovládat běžné idiomy a fráze (ukázky: běžné idiomy, zdraví a nemoci, úspěchy a neúspěchy).Co znamená "get at"? B2 student by to již měl vědět.
C1: Pokročilí (1668 kvízových otázek)

Znáte idiomy "caught red handed", "until you are blue in the face", "paint the town red"? Pokud ne, tak zřejmě nejste na úrovni C1. S Landigo Premium se vám tam ale brzy podaří dostat.

Pro úroveň C1 jsme připravili 372 kvízových otázek na idiomy (ukázky: idiomy se zvířaty, idiomy s barvami, finanční idiomy). Taktéž v úrovni C1 najdete mnoho cvičení na frázová slovesa (ukázky: spice up, dumb down, leak out a 530 kvízových otázek na slovíčka (ukázky: zranění, zločin, osobnostní rysy.)"Paint the town red" - tento idiom by měl C1 student znát.


Domů na www.landigo.cz