Novinky na Landigo

Na této stránce vás budeme pravidelně informovat o novinkách na Landigo. Tvorbou výukových programů se Landi zabývá již od roku 1990.


2024 / 04: Americká výslovnost


2023 / 09: Landigo Motivátor


2022 / 09: Mluvte na mě prosím

Mluvte na mě, prosím – vaši výslovnost vám budou závidět i učitelé angličtiny!

Tato funkce využívá nejnovějších poznatků z oblasti umělé inteligence, korpusové lingvistiky a strojového učení.

Co říkají zákazníci o té to novince? "Funkce Mluvte na mě, prosím! učinila výuku angličtiny s Landigo ještě zábavnější. Dříve jsem se nepřinutil mluvit, s touto funkcí je to téměř návykové. Výborné je, že v průběhu mluvení se vám zobrazují vyslovovaná slovička."


2022 / 01: Angličtina do auta

Go&Learn je nová funkce dostupná uživatelům Landigo Premium, která umožňuje se učit jazyky v autě, na procházce nebo třeba při vaření. Uživatelé verze zdarma si můžou Go&Learn zdarma vyzkoušet.


2021 / 04: Nový systém učení slovíček

Cizí slovíčka se bude učit rychleji než dříve díky novým cvičením Landigo.


2021 / 03: Přepracované slovníky Landigo

V novém slovníku naleznete ve všech jazykových mutacích (A, N, F, Š, I) přes 250 tisíc slovíček. Všechna slovíčka ozvučena a s obrázky. Slovník také prohledává naší databázi cvičení, ve které je v této době přes 70 tisíc otázek. Více o novém slovníku.


2019 / 09: Videokurzy anglické a německé gramatiky

Přes 8 hodin videa s výkladem anglické gramatiky. Obdobný kurz je též dostupný i pro němčinu. Zde naleznete seznam 129 gramatických videí.

Zde si můžete zdarma vyzkoušet ukázková videa pro jednotlivé úrovně (zde naleznete ukázky z německého videokurzu).


2018 / 12: Angličtina pro přežití (též N, F, Š, I)

Kurzy pro přežití jsou dostupné v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině a italštině. V každém jazyce je k uživatelům k dispozici přes 4500 kvízových otázek. Cílem kurzu je získání základních konverzačních dovedností v řádu měsíců.


2018 / 09: Nastavení úrovně posílaných cvičení

Nově si v Landigo Premium můžete nastavit úroveň cvičení, které vám Landigo posílá do mailu. Také si můžete zvolit počet denních cvičení (1-7).

Přihlaste se do svého účtu, zvolte možnost [Zasílání e-mailů], dále pak [Nastavení jazyků]. Můžete také vyloučit jazyky, které vás nezajímají.Ocenění 2018 / 01: Redakce Chipu doporučuje Landigo Premium

Landigo získává ocenění nejčtenějšího českého počítačového časopisu CHIP.2018 / 08: Nové zkoušení z vlastních chyb

Landigo si umí pamatovat vaše chyby. Z těchto chyb se můžete nechat přezkoušet. Při přezkušování si můžete vybrat ze sedmi typů cvičení.

Je velice účinné si při přezkušování vybrat náročnější typ zkoušení (třeba diktát, nebo překlad s vypisováním). Také si můžete zvolit náhodné, vzestupné nebo sestupné pořadí.2018 / 06: Šest nových typů cvičení

Aby vás výuka více bavila a byla zároveň efektivnější, přidali jsme 6 nových typů cvičení. Některá cvičení jsou výrazně těžší něž základní cvičení a přispívají k lepšímu zapamatování.Nová cvičení jsou k dispozici pro uživatele Landigo Premium a spustíte je, když v běžném cvičení odrolujete dolů.


2018 / 08: Nový kanál na Youtube

Máme nový kanál na Youtube, kde vás chceme průběžně seznamovat s novinkami na Landigo. Také se můžete těšit na nová výuková videa. Aby vám nic neuniklo, můžete se přihlásit k našemu kanálu.
2018 / 05: Úpravy prostředí, nové menu

Úpravami také prošly hlavní části Landiga. Uživatelé nejvíce oceňují menu, které je dostupné na většině stránek (jak na mobilech, tak na desktopu). Také jsme zapracovali na celkovém zvýšení rychlosti naší aplikace.Domů na www.landigo.cz