50% sleva na Landigo Premium do 28. 11. 2021   objednat
Tato individuální sleva je na základě kupónu 513621112841 Chcete-li objednávat z jiného počítače, poznamenejte si prosím tento kód.

 7 tipů: Jak se učit anglicky s Landigo?

Jazykový software vyvíjíme 27 let a víme, že každý uživatel Landigo si časem vytvoří svůj vlastní postup, jak se co nejefektivněji učit. Pokud se s Landigem teprve seznamujete, dovolujeme si vám nabídnout několik tipů.


Tip 1: "Nainstalujte" si Landigo na telefon a tablet

Landigo můžete používat jak na PC, tak i na mobilních telefonech a tabletech. Učit anglicky se můžete třeba cestou do práce, při čekání, zkrátka v každé volné chvilce. Připravili jsme pro vás návod, jak si "nainstalovat" Landigo na váš iPhone (též na iPad) nebo telefon či tablet s Androidem.


Tip 2: Jak si přehrát otázku ještě jednou? Jak si ji uložit?

Po odpovědi na kvízovou otázku si ji můžete opakovaně přehrávat tak, že kliknete znovu na správnou odpověď. Pro lepší zažití je dobré si větu zopakovat nahlas. Pokud je v kvízové otázce jev, který vám dělá problémy, můžete si tuto otázku uložit. Odrolujte dolů a klikněte na uložit. Ve verzi zdarma si můžete uložit 20 kvízových otázek měsíčně, v Landigo Premium je velikost účtu neomezená.

Tip 3: Přeloženo do češtiny

V Landigo Premium je všech 14040 kvízových otázek přeloženo do češtiny. Ve verzi zdarma můžete v kvízové otázce kliknout na libovolné slovíčko a Landigo vám zobrazí překlad ve svém slovníku. Svá slovíčka si můžete včetně svého obrázku ukládat do účtu. Ve verzi zdarma si můžete uložit 20 slovíček měsíčně, v Landigo Premium je velikost účtu neomezená.

Tip 4: Uložte si chyby, ať je neopakujete!

Je důležité kvízy dokončovat. Pouze dokončené kvízy se uloží do historie kvízů. Po dokončení kvízu se vám chybně zodpovězené otázky zobrazí červeně, správné zeleně.

Správnost odpovědi můžete dodatečně změnit. Mohlo se stát, že jste otázku odpověděli správně pouze náhodou a chcete, aby byla uložena mezi chybami. Změňte tedy její barvu ze zelené na červenou. Ve verzi zdarma si můžete uložit 20 chyb měsíčně, v Landigo Premium je velikost účtu neomezená.

Tip 5: Slovník Landigo. Tak trochu jiný slovník.

Ve slovníku Landigo najdete spoustu funkcí, které vám pomůžou při výuce. U každého slovíčka třeba naleznete informaci o tom, jak často je v angličtině používané. To je důležitá informace, která vám pomůže se rozhodnout, máte-li se slovíčko naučit.

Slovník Landigo též prohledává všech 14040 kvízových otázek a zobrazí vám všechny, které obsahují hledané slovo. Z těchto kvízových obrázek si můžete některé vybrat a uložit si je do svého účtu.

Tip 6: Každý den deset minut. Pokroky uvidíte brzy!

Nejúčinnější je se učit pravidelně každý den. Landigo vám zdarma bude každý den zasílat tři cvičení (navždy zdarma). Stačí 10 minut. Uvidíte, že se během několika měsíců vaše angličtina výrazně zlepší. V Landigo najdete pouze angličtinu z reálných situaci namluvených rodilým mluvčím.
Tip 7: Od předzačátečníků po pokročilé. Od základních slovíček po pokročilé idiomy.

V Landigo jsme všech 14040 kvízových slovíček seřadili podle úrovně od předzačátečníků po pokročilé. Rovněž jsme vše rozdělili podle kategorií. Jste středně pokročilý a chcete se učit nepravidelná slovesa? V Landigo najdete přes 2400 kvízových otázek na nepravidelná slovesa.

Jste úplný začátečník a chcete se naučit základní slovíčka a konverzační obraty. Landigo pro vás připravilo 8088 kvízových otázek pro předzačátečníky a začátečníky.

Znáte frázi "let the cat out of the bag"? Pokud ne, zřejmě nejste zatím pokročilý angličtinář. Nevadí, v Landigo jsme pro vás připravili spoustu cvičení pro pokročilé, která vám pomohou se na tuto úroveň dostat.


Domů na www.landigo.cz